Jak wysłać CV mailem? Wysyłanie CV poprzez maila. Treść maila z CV bez ogłoszenia

Bardzo często mamy upatrzone jakieś miejsce, w którym chcielibyśmy pracować – mogą to być bardzo różne cele. Nie zawsze jednak miejsce, do którego chcemy aplikować prowadzi w danym momencie rekrutację, daje ogłoszenia na portalach czy stronach internetowych. Co wtedy? Jeśli uważamy, że jesteśmy w odpowiednim czasie i mamy odpowiednie, zdobyte w poprzednich miejscach, umiejętności, powinniśmy, mimo wszystko wysłać mail z CV. Zawsze bowiem warto próbować.

Jak wysłać CV mailem?

Jeśli firma nie ogłaszała się i nie szuka obecnie pracowników, ale bardzo nam zależy na pracy czy płatnym stażu właśnie tam, to powinniśmy załączyć swoje CV w mailu. Wystarczy napisać, dlaczego to robimy, dlaczego myślimy, że sprawdzilibyśmy się w pracy w tym miejscu, możemy dodać kilka słów o sobie (ale bez elaboratów, żeby nikogo nie odstraszyć) i w załączniku wysłać CV. Warto spróbować.

treść maila z cv bez ogłoszenia

Na końcu należy dodać, że prosi się o odpowiedź. Treść maila z cv bez ogłoszenia powinna zachęcać do zajrzenia do tego dokumentu nawet jeśli firma nie prowadzi w danym czasie rekrutacji. Jak się nie uda, to trudno, ale warto się przekonać.

 

You may also like...

Comments are closed.