Marzenia do spełnienia

Na co dzień większość z nas funkcjonuje dosyć schematycznie. Czas wypełniają nam praca lub/i szkoła, wykonywane każdego dnia czynności związane z prowadzeniem domu, jakiegoś rodzaju rozrywka, kontakt z kulturą (w przeważającej większości niestety jedynie w formie niezbyt ambitnych filmów) oraz utrzymywanie kontaktów społecznych- zaczynając od czasu spędzanego z rodziną przez przyjaciół kończąc na przelotnych kontaktach z niezbyt bliskimi znajomymi.

A co poza tym?

W tej codziennej gonitwie czasem brakuje nam czasu na zastanowienie się nad tym, czego naprawdę pragniemy. Oczywiście każdemu zdarza się czasem odlecieć w świat fantazji.Jednak niekoniecznie są to marzenia, do których opisu można używać zamiennie słowa: ,,cele”, co jest dosyć smutnym zjawiskiem, jakie wszyscy jesteśmy w stanie zaobserwować. Patrzymy jednak z zazdrością na ludzi, którym się udało, którzy w naszym mniemaniu mają lepiej. Jednak zamiast powiększać swoje negatywne emocje lepiej pomyśleć jak odmienić swój los, jak spełnić marzenia.

Zmiana, zmiana, zmiana

Potrzebna jest więc od zaraz. Dosłownie od zaraz, ponieważ nie ma tu na co czekać tylko trzeba działać. Marzenia posiadamy wszyscy, jednak sukces to coś, czym mogą poszczycić się nieliczni. Większość z nich oprócz talentu niezbędnego do realizacji celów zawodowych posiada też ponadprzeciętną determinację oraz pracowitość. U osób będących w świetnych związkach da się zaobserwować bliźniacze zjawisko. Nie byli to ludzie, dla których problemem jest rozmowa oraz wyrażanie swoich uczuć i pragnień w rozmowach z partnerami. Odpowiedzią na pytanie jak spełniać marzenia jest więc po prostu praca oraz wiara.

This entry was posted in Kariera.

You may also like...

Comments are closed.