Film pod tytułem: “Człowiek Thai Chi”

Film ten przedstawia historie ucznia mistrza Thai Chi. Wpada on w kłopoty, które przysporzyli mu źli ludzie. Zmusili go do nielegalnych walk wraz z zabijaniem uczestników. Walki, uczeń Thai Chi, cały czas wygrywa. Dla niego to jest zabawa, praktykowanie.

 

Zarabia on na tym nieziemskie pieniądze. W tym czasie zakupuje samochód ze salonu samochodowego. Jego zarobki umożliwiają mu spłacenie posiadłości mistrza.
Posiadłość mistrza ma być zabrana pod prace deweloperskie. Ta intryga spowodowana jest złymi ludźmi, którzy prowadza show. Show wysyłane na żywo dla klientów indywidualnych, lubujących się w tych walkach. Walki na śmierć i życie.
Po tych nielegalnych zawodach idzie krok w krok hongkońska policja. W efekcie show zostaje zakończone. Uczeń Thai Chi współpracuje z policjantką. Jej szef jest zamieszany w nielegalne zawody.
Niespodziewanie prowadzącym show jest jeden ze znanych aktorów, który nigdy nie grał złego aktora. W tym filmie pokazał się z innej strony. Scenariusz filmu kończy się happyendowym zakończeniem.

You may also like...

Comments are closed.