Film pod tytułem ” Tajemnica mojej córki”

Film ten przedstawia historię kobiety i jej córki. Młoda dziewczyna wplątuje się w kłopoty, które wpływają na całe jej życie. Chłopak jej i jego brat zabierają ja i parkują koło sklepu jubilerskiego. Tam dokonują oni napadu. W sklepie tym pracuje mam dziewczyny. Wszystko widziała, jednak była ukryta w pomieszczeniu poniżej sklepu jubilerskiego. Wykonała telefon na policję.

 

Pracownik zostaje postrzelony, w efekcie umiera w szpitalu. Dziewczyna wszystko wie, jednak milczy, gdyż została by oskarżona o współudział. Nie może sobie tego wybaczyć. Pije na umór.
Policja znajduje w samochodzie guzik. Matka córki poznaje go i na domiar tego znajduje koszulę, w której brakuje guzika.
Jeden ze świadków opisuje ja pomimo tego nikt jej nie podejrzewa. Matka odkrywa całą tajemnicę. Udaje się do adwokata po poradę. I nie chce żeby córka poszła za to do więzienia. Ona to przez noc przemyśla, udaje się do chłopaka. Tam wynika bójka, starszy brat zostaje zabity. Młodszy chłopak idzie siedzieć na 15 lat wiezienia.

You may also like...

Comments are closed.