Numerologia Lotto, czyli jakie liczby skreślać

Gdy już zakupimy kupon Lotto każdy z nas, chociaż raz zastanawiał się jakie liczby skreślić – mogą one bazować na dacie urodzenia najbliższej osoby, mogą być to nasze „szczęśliwe liczby”, które często w życiu łączyły się z sukcesami lub, po prostu, może to być losowa kombinacja sześciu liczb. A co gdyby skorzystać ze statystyki, przeanalizować ostatnie wyniki i wytypować najczęściej padające liczby? Cóż, na pewno jest to jakiś sposób, a my poniżej postaramy się opisać możliwe jego realizacje.

Cierpliwość popłaca, czyli baczne obserwowanie losowań

Choć może nie jest to wydajne rozwiązanie, jest ono jak najbardziej stosowane przez weteranów gry Lotto. Należy oglądać wyniki losowań, zapisując numery na kartce, a najlepiej w programie Excel. Po wpisaniu odpowiedniej formuły program Excel będzie w stanie policzyć ilość wystąpień danych liczb, we wszystkich zanotowanych losowaniach. Sporym minusem tego sposobu jest jego żmudność i konieczność ciągłego obserwowania i wpisywania danych, ale są jeszcze inne możliwości.

Lotto Centrum, czyli potężna baza danych

Alternatywą jest sprawdzanie wyników na stronie internetowej Lotto Centrum. W porównaniu z poprzednim sposobem strona daje wgląd w historyczne losowania Lotto, dzięki czemu możemy je swobodnie przeglądać. Plusem jest też to, że po odpowiednim zwiedzaniu strony możemy znaleźć też statystyki losowanych liczb, co znacznie ułatwia nam zadanie.

Lotto Programy

Ostatnim, w naszej ocenie najlepszym rozwiązaniem, jest korzystanie ze specjalnych programów do analizy Lotto, jak np. „MultiPairs”. Program oferuje analizę każdej gry Lotto, zaczynając od 18 marca 1996 roku. Posiada on również funkcje kalkulatora, który policzy ile będziemy musieli wydać na kupony. Możemy również w nim symulować losowanie, dzięki czemu sprawdzimy swoje szczęście w wirtualnym losowaniu.

 

You may also like...

Comments are closed.